Tradičné moderne, zdravo a lokálne

Pokrmy servírované v našej reštaurácii pripravujeme s láskou a dôrazom na najvyššiu kvalitu. Rešpektujeme sezónnu ponuku potravín, preto aj náš jedálny lístok meníme zhruba každé dva mesiace, aby sme túto sezónnosť mohli preniesť aj do ponuky jedál. Našou snahou je v čo najväčšej miere podporovať slovenských prevažne malých chovateľov a pestovateľov a ponúkať Vám ich produkty, ktoré sú k nám dodávané čerstvé, bez nutnosti mrazenia alebo iného spracovania. Medzi našich stálych dodávateľov patrí rodinná farma Topoľnica, ktorá sa špecializuje na chov hydiny, Bio farma Turová so svojím hovädzím mäsom, Agrofarma Červený Kameň, ktorá nám dodáva maslo, bryndzu, syry a ďalšie mliečne produkty, v neďalekých rybníkoch sú lovené pstruhy z nášho menu, divina pochádza z Malých Karpát.

Radi pre Vás pripravíme rôzne rodinné, firemné, spoločenské podujatia spojené s príjemným gastronomickým zážitkom. V prípade takejto väčšej akcie Vám radi ponúkneme menu podľa vzájomnej dohody a Vašich predstáv aj mimo našej štandardnej ponuky. Kapacita reštaurácie je 80 miest. Ak by ste mali záujem o väčšie súkromie, môžeme Vám ponúknuť posedenie v salóniku s kapacitou 20 osôb. V letných mesiacoch Vás určite poteší posedenie na prekrytej terase obklopenej krásnou udržiavanou záhradou.

Okrem dobrého jedla si môžete vybrať zo starostlivo zostavenej ponuky približne 100 druhov vín slovenských a svetových producentov. Na Vašu akciu Vám zabezpečíme degustáciu vín vedenú profesionálnym someliérom ako príjemné spestrenie posedenia.

Milovníci kvalitnej kávy určite ocenia našu ponuku Specialty Grade Coffee z malej slovenskej pražiarne Illimité.

Reštaurácia je pre Vás otvorená denne od 11:30h do 22:00 h, rezervovať stôl si môžete na tel: 033/7970481 alebo emailom tematin@tematin.sk

Svadby a Akcie


Hľadáte vhodné miesto pre Váš deň D? V Penzióne Tematín Vám radi zabezpečíme klasickú svadobnú hostinu s tradičnými zvykmi v reštaurácii s kapacitou 80 miest, či komorné svadobné posedenie v salóniku s kapacitou 20 hostí, svadbu s civilným obradom priamo v reštaurácii alebo v záhrade penziónu a hodovaním na letnej terase s kapacitou 50 miest. Doporučíme Vám DJ alebo hudobnú skupinu, starejšieho a zabávača v jednej osobe, dekoratérku, cukrárku ...

V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte na tel: 033/7970479 alebo emailom tematin@tematin.sk