Najlepsie ubytovanie na slovensku

O nás


Penzión Tematín sa nachádza v Moravanoch nad Váhom, 3 km od centra kúpeľného mesta Piešťany, v blízkosti kúpeľného ostrova (vzdialeného 15 minút chôdze), v údolí rieky Váh, pod západným úpätím vrchov Považského Inovca. História obce siaha do čias lovcov mamutov a je miestom nálezu slávnej Moravianskej Venuše spred 22 tis. rokov. Piešťany so svojím okolím patria k najteplejším miestam Slovenska s najväčším počtom slnečných dní, poloha a klíma ich predurčujú k tráveniu príjemnej dovolenky počas celého roka, k podnikaniu peších alebo cyklistických túr, sú tu široké možnosti športového vyžitia (9 jamkové golfové ihrisko, rybolov, vodné lyže, inline korčuľovanie, jogging, bowling, squash, tenis...). Nachádzajú sa tu krásne parky, kúpeľný ostrov, jazerá (Striebornica, Sĺňava), v blízkosti zrúcaniny hradov Beckov, Tematín, Čachtice.

Penzión Tematín vyniká komornou, rodinnou atmosférou a profesionálnym a zároveň osobným prístupom k hosťom, je situovaný uprostred krásnej, starostlivo udržiavanej záhrady, interiér je zariadený v rustikálnom štýle. Klimatizovaná reštaurácia ponúka lahodné jedlá pripravované z prvotriednych surovín, milovníci vína si môžu vybrať z viac ako 100 druhov vín od popredných slovenských a zahraničných vinárov. Wellness centrum ponúka širokú škálu príjemných uvoľňujúcich procedúr poskytovaných diplomovanými fyzioterapeutmi s viac ako 25 ročnou praxou.

Novinky


images baranok2.jpg
Veľká noc v Penzióne Tematín

Oslávte s nami sviatky jari a znovuzrodenia, vychutnajte si krásy prebúdzajúcej sa prírody, relaxujúce procedúry, regionálne špeciality a komornú veľkonočnú atmosféru Penziónu Tematín.

wellness_vikend-1.jpg
Wellness víkend

Urobte si pauzu, nechajte sa hýčkať príjemnými procedúrami, pochutnajte si na domácej strave a užite si vidiecku pohodu ďaleko od ruchu všedných dní.

Rýchla navigácia


Chcete darovať niekomu poukaz, alebo máte na nás otázku?
Nezabudnite sledovať náš FB profil.
Kontakt
  • Penzión & Reštaurácia Tematín ***
    Krížna 350
    922 21 Moravany nad Váhom
    Slovensko

Reštaurácia

  • Krížna 350, 922 21 Moravany nad Váhom