bike.jpg
Farebné babie leto

Užite si babie leto s wellness procedúrami, poskytovanými fyzioterapeutmi s dlhoročnou praxou, ideálnu východiskovú polohu pre pešiu turistiku a turistiku na bicykli s mapou trás v rámci jedného z najlepších cykloturistických regiónov - Považský Inovec, komornú rodinnú atmosféru, výbornú kuchyňu založenú na produktoch od lokálnych dodávateľov.

wellness_vikend-1.jpg
Wellness Víkend

Urobte si pauzu, nechajte sa hýčkať príjemnými procedúrami, pochutnajte si na domácej strave a užite si vidiecku pohodu ďaleko od ruchu všedných dní.

rekondicny_pobyt.jpg
Rekondičný pobyt 2023

Užite si wellness procedúry poskytované fyzioterapeutmi s dlhoročnou praxou, komornú rodinnú atmosféru, domácu stravu, ideálnu východiskovú polohu pre pešiu turistiku a turistiku na bicykli, alebo si vychutnajte kultúru v Piešťanoch s množstvom jedinenčných podujatí od Otvorenia kúpeľnej sezóny cez Piešťanské zlaté stuhy, kvetinové korzo až po rôzne festivaly, výstavy, koncerty. Viac informácií na www.pic-piestany.sk

elderly.jpg
Rekondičný pobyt Senior

Špeciálna ponuka pre skupiny: 20 a viac osôb: 10 % zľava z ceny/40 a viac osôb: 15 % zľava z ceny

package-voucher.jpg
Darčekový poukaz

Darujte Vašim blízkym zážitok vo forme darčekovej poukážky na služby v Penzióne Tematín. Radi Vám pripravíme voucher podľa Vašich predstáv na pobyt, wellness alebo do reštaurácie na dobré jedlo.