bike.jpg
Letný pobytový balíček

Wellness & príroda & raj cyklistov & kultúra Užite si leto s wellness procedúrami, poskytovanými fyzioterapeutmi s dlhoročnou praxou, ideálnu východiskovú polohu pre pešiu turistiku a turistiku na bicykli s novou mapou trás v rámci jedného z najlepších cykloturistických regiónov - Považský Inovec, komornú rodinnú atmosféru, výbornú kuchyňu využívajúcu lokálnych dodávateľov. Alebo si vychutnajte kultúrne leto v Piešťanoch s množstvom jedinečných podujatí, festivalov, výstav, koncertov.

wellness_vikend-1.jpg
Wellness Víkend

Urobte si pauzu, nechajte sa hýčkať príjemnými procedúrami, pochutnajte si na domácej strave a užite si vidiecku pohodu ďaleko od ruchu všedných dní.

rekondicny_pobyt.jpg
Rekondičné pobyty 2021

Užite si wellness procedúry poskytované fyzioterapeutmi s dlhoročnou praxou, komornú rodinnú atmosféru, domácu stravu, ideálnu východiskovú polohu pre pešiu turistiku a turistiku na bicykli alebo si vychutnajte kultúru v Piešťanoch s množstvom jedinečných podujatí od Otvorenia kúpeľnej sezóny cez Piešťanské zlaté stuhy (prehliadku historických automobilov), Kvetinové korzo až po rôzne festivaly, výstavy, koncerty. Viac info: www.visitpiestany.sk

package-voucher.jpg
Darčekový poukaz

Darujte Vašim blízkym zážitok vo forme darčekovej poukážky na služby v Penzióne Tematín. Radi Vám pripravíme voucher podľa Vašich predstáv na pobyt, wellness alebo do reštaurácie na dobré jedlo.